"Євробачення-2023" відбудеться не в Україні

Шоубизнес

17 червня Європейська мовна спілка (організатор «Євробачення») випустила заяву про те, що конкурс наступного року відбудеться не в Україні, хоч за правилами країна-переможець має приймати конкурс у себе — і цього року Україна перемогла.

Місцем проведення може стати Великобританія, конкурсант від якої Сем Райдер посів 2-ге місце після Kalush Orchestra. Організатори конкурсу вже звернулися до країни для обговорення такого сценарію.

Перенесення зумовлено довготривалою підготовкою та організацією проведення «Євробачення». Також Україна фактично поки не може надати повної безпеки учасникам та гостям конкурсу.

«EBU дякує UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю, відданість та можливість вивчити усі сценарії протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra. Нам дуже прикро, що конкурс наступного року не можна провести в Україні», — йдеться у заяві мовника.

Нагадаємо, «Євробачення-2022» пройшло в італійському Турині. Переможцев став український гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania та результатом у 631 бал. Британець Сем Райдер із піснею Space Man набрав 466 балів

 

Валерій Лавровський