Настя Балог (Я вже тут)
Я вже тут
  • Автор музыки:

  • Автор слов:

  • (C): -

  • (P): -

  • Формат: Power Pop, Ballad

  • Параметры: 00/00:02:44/C

Молода українська співачка Анастасія Балог презентує свою дебютну пісню “Я вже тут”. Авторкою трека стала зірка української сцени TAYANNA.

Виходу пісні “Я вже тут” передувала ціла історія. Восени 2020 року Анастасія Балог стала переможницею онлайн-конкурсу YUNA Junior, який у Facebook та Instagram проводили органзітори Національної музичної премії YUNA. Настя виявилася найсильнішою серед 50 учасників, які були відібрані до конкурсу.

Нагородою Анастасії Балог була можливість записати свою авторську пісню у FOXXSTUDIOS з командою відомого саундпродюсера Вадима Лисиці та потім презентувати її наживо на церемонії YUNA 2021 у київському Палаці “Україна”.

Все саме так і відбулося: 12 травня 2021 року Настя виступила з піснею “Я вже тут” на YUNA 2021 перед глядачами у залі та телеглядачами у прямому ефірі телеканалу М1. Найбільш уважні серед них могли у титрах побачити, що авторкою треку є поп-зірка TAYANNA.

“Мені дуже приємно, що пісню, з якою я починаю самостійний шлях в шоу-бізнесі, написала саме TAYANNA. Коли почула пісню вперше, я відразу відчула , що вона моя. Перемога в конкурсі Yuna Junior для мене стала поштовхом до знайомства з багатьма визнаними професіоналами українського шоу-бізнесу. Я безмежно щаслива , що познайомилася і продовжую працювати з Вадимом Лисицею та з його командою з FOXXSTUDIOS. Для мене це сильна мотивація: тримати високу планку та вдосконалювати себе для того, щоб і надалі тішити людей своєї творчістю.”, - розповіла Анастасія.

“Працювати над піснею разом з Настею було великим задоволенням. Вона працьовита, наполеглива і дуже талановита дівчина, яка розуміє, що високі результати у музичній індустрії отримують не ті, в кого просто є природний дар співати, а ті, хто поєднує його з великим трудом”, - поділився враженнями Вадим Лисиця.

Параметры ротации

Всего радиоэфиров трека

24

Всего просмотров на YouTube

n/a

Начало эфирной ротации трека

25.11.2021

Начало демонстрации клипа на YouTube

n/a

Длительность ротации трека (недель)

0

Количество радиостанций, скачавших / ротировавших трек

22 / 7

Количество городов, в которых ротировался трек

12

Наивысшая позиция в Top Radio & YouTube Hits

n/a

Недель в чарте Top Radio & YouTube Hits

0

Наивысшая позиция в Top Radio Hits

n/a

Недель в чарте Top Radio Hits

0

Наивысшая позиция в Top YouTube Hits

n/a

Недель в чарте Top YouTube Hits

0
ДИНАМИКА В ЧАРТАХ
ДИНАМИКА ЭФИРОВ / ПРОСМОТРОВ